Wczoraj Orléans, dzisiaj Gorzów!

AKTUALNOŚCI

To jeden z tych transferów, które nie wymagają długiego przedstawiania.

Jeszcze wczoraj Aleksandar Stefanović reprezentował Serbię w meczu Ligi Narodów przeciwko Japonii. Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że serbski środkowy został zawodnikiem Cuprum Stilon Gorzów.

Reprezentant Serbii ma na swoim koncie występy na najwyższym poziomie, krajowe sukcesy i doświadczenie zdobywane na europejskich parkietach. Teraz swoją historię będzie pisał w niebiesko-białych barwach.

Dobro došao, Aleksandar!